FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn

  • 23.03.2019 'de eklendi
  • 873   kez görüntülendi
FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ


 

Sosyal Medyada Biz


 

HAKKIMIZDA


FDC Danışmanlık

FDC Danışmanlık; Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn, Doğrama Sistemleri, Detay Çözümü, Statik Danışmanlık, CFD Rüzgar Analizi, Çelik Çözümleri, Amorf Yapılar, Cephe Mühendisliği, Dış Cephe Kaplama, İnşaat sektörlerinde hizmet vermektedir.

 

Engin Yeşilyurt;

Engin Yeşilyurt, 2004 yılından itibaren alüminyum cephe sektöründe çeşitli pozisyonlarda görev almıştır. Sektörde, proje, sistem dizaynı, imalat ve montaj aşamalarında çalışarak her bölümdeki sorunlara ve çözümlere vakıf olmuştur. Trump Towers, Marriot Otel gibi konsept projelerde proje ve şantiye şefliği görevlerini üstlenmiştir. Sistem firması Kleidco bünyesinde, arge bölümünde sistem geliştirme üzerine çalışmıştır. Amanos Alüminyum firmasında, cephe ve doğrama sistemlerinin geliştirmesinde bulunarak, tasarladığı sistemler, özel test merkezinde 1500 Pascal hava ve su sızdırmazlık kriterlerini başarıyla geçmiştir. Tasarlamış olduğu doğrama sistemleri, yerli sistem firmaları arasında en yüksek sızdırmazlık değerlerine sahip ürünlerdir. Sahibi olduğu paslanmaz cephe sistemleri firması ile yurt içi ve yurt dışı bir çok büyük projeye imza atmıştır. 2017 yılından itibaren alüminyum cephe firmalarına, proje, imalat ve montaj konularında danışmanlık yapmaktadır.

 

Caner Özgür Özbaşlı;

Caner Özgür Özbaşlı, İTÜ Uzay Mühendisliği mezunudur. Hem otomotiv hem havacılık sektöründe çalışmıştır. 2010 yılından itibaren alüminyum cephe sektöründe birçok büyük projede görev almıştır. 2013 yılında kendi firmasını kurarak, cephe sektörüne detay çözümü, statik danışmanlık, CFD rüzgar analizi, çelik çözümleri, amorf yapılar hakkında danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır. Danışmanlık verdiği süre içerisinde, 150 den fazla projeye hizmet vermiştir. Cephe sektöründe kullanılan bütün standartlara hakimdir. TSE, Eurocode, BS, DIN, ASCE, ASTM, AAMA, SNIP standartlarına uygun projelere hizmet vermiştir.  Standartlara uygun olarak hizmet verdiği ülkeler arasında, ABD, İngiltere, Rusya, Azerbeycan, Türkmenistan, Almanya, Cezayir, Libya, Irak, İran, BAE, Katar, Umman, Gürcistan, Malezya bulunmaktadır. Yurtiçinde hem özel sektör hem de devlet projelerinde danışmanlık yapmaktadır. Projelere özel alüminyum sistemler tasarlamaktadır.

 

FOTO GALERİMİZ - REFERANSLARIMIZ


 

TANITIM VİDEOMUZ


Tanıtım Videosu Eklenmemiş!

 

HARİTA ve KONUM BİLGİLERİMİZ


FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Adres Bilgisi, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Adresi Nerede?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Telefon Numarası, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Harita Konum Bilgisi, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Ne İş Yapar?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn'a Nasıl Gidebilirim?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Google Konumu, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Harita Konumu, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn WhatsApp Numarası, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Adresi, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Telefonu, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Konumu, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Sahibi Kimdir?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Mail Adresi Ne?, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Fotoğrafları, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Sosyal Medya Hesapları, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn İli ve İlçesi, FDC Danışmanlık, Alüminyum Cephe, İmalat ve Montaj, Proje, Sistem Dizayn Tanıtım Videosu gibi bilgileri en detaylı şekilde web sayfamız üzerinden sunmayı hedefliyoruz.

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Bu web sayfası MET AJANS bünyesinde Online Firma Kataloğu olarak hizmet vermektedir. Sektörde hizmet veren firmaların, yararlanıcılar tarafından internet ortamında kolay bulunabilmesi ve firma ulaşılabilirliğinin artırılması temel amacını taşımaktadır. Firma adresleri genel olarak firmaların kendi istekleri doğrultusunda bize ulaşmaları sonucunda rehberimize kaydedilmiştir. Bu web sayfasının firmalar ile rehberimizde yer almalarının haricinde bir ilişkisi yoktur. Rehberimizde yer almak istemeyen firmaların sitemizdeki iletişim alanından bizlere ulaşması halinde ( teyit etmek için sistemimize kayıtlı firma aranacaktır ) firmaları rehberden kaldırılacaktır. Rehberimizde yer alan tüm firmaların arama motorlarında ilk sırada olmalarını diliyoruz.